Tasarımcılarımız

"Less Is More" / Az çoktur

Mies Van Der Rohe

Tasarımcılarımız

"Sıradan şeyleri olağanüstü yapmalıyız."

27 yıldır yapılara hayat veren tasarımlarda onun imzası var. Projelerinde en ince detayına kadar düşünen, ince eleyip sık dokuyan, alan kullanımına ve fonksiyonelliğe önem veren Ercan Hocamız ile yurt içi ve yurt dışına özel projeler üretmeye devam ediyoruz.

Ercan BİLİR
Tasarımcı

"Kaliteyi detaylar belirler."

Sanatçı ruhu ile mekanların tadını değiştirir, yorumları ile zamanı durdurur. Hayal dünyanızda size eşlik eder. Bunlar yetmez, maddeyi iyi tanır ve kişilerin zevklerinden akrep ve yelkovan çizer. Çizilen tasarımların gerçekliğinde onun payı yadsınamaz. Tutkusuna iş, işine bilgelik katar.
Mustafa DEMİRKAPI
Tasarımcı

"Ürünün kalitesi, sizi yansıtır."

20 yıllık sektörel tecrübesi ile birçok kurumsal firmada yöneticilik yapıp sektörde kendinden söz ettiren projelerde yer alan İbrahim Bey, uzun yıllardır Magga Ailesi’nin değerli üyelerinden biri.

İbrahim KUNDAK
Tasarımcı

Dilara Havva Kurter

Mimar

Mimarlık Fakültesi mezunu olan Dilara, İngilizce ve Almanca biliyor. Yeni izmleri takip etmeyi seviyor. Tasarımlarında , geçmişin izlerini unutmadan konfigürasyonu sağlayan yöntemler ile estetik, sağlamlık ve işlevselliği ön plana çıkıyor. Gezgin kişiliğini, jazz ve soul müzik tutkusunu ve ritmini çalışmalarına yansıtıyor, çağdaş bir görünüm elde ediyor.Kendi kimliğini oluşturan markaların iç mimarlığını hedefleyen Dilara, toplantılarda not almasıyla nam salmıştır. Çikolata ve kahvesini masasından eksik etmeyen, renk paleti ile haşır neşir biri olarak bilinir.

Dilara Havva KURTER'in Projeleri

Beyza Bardakİç Mimar

Güzel Sanatlar ve Tasarım Fakültesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı Bölümü mezunu olan Beyza, İngilizce ve İspanyolca biliyor. Trend olan akımları yakından takip edip tasarımlarında organik formları kullanmayı seviyor. Vücut bulan fikirlerin yaşamı zenginleştirdiğini bilerek alan kullanımı konusunda oldukça iddialı projeler tasarlıyor.3D görselleştirme, mobilya tasarımı ve iç mekan tasarımında rekabetçi bir iç mimardır. Astrolojiye ilgi duyan, yurt dışına seyahat edip yeni şehirler keşfeden biri. Gezdiği şehirlerde lokal lezzetleri keşfetmesi ise en büyük tutkusu.

Örnek Projelerimiz