Hikayemiz

"Tasarım doğa kadar doğal olmalıdır. "

Zaha Hadid

Ustalarımız

Ali Rıza dedemizin ahşap oymacılığına adım atması ile başlayan hikayemiz, abimiz Aykut Bilici önderliğinde büyüyerek devam etmektedir.

Dedemizin el oyması birçok işi halen müşterilerimizin anılarına ortak olurken cami kapısı halen görülebiliyor. Bu düsturu devam ettiren ustalarımızın eserleri ömürlük bir hatıra defteri gibidir.

Atölyemizde zanaatlarını icra eden ustalarımız, el emeğinin kıymetini ve değerini yaşatarak Magga’ya değer katmaya devam ediyor.

Kurucu Ortaklarımız

AYKUT BİLİCİ

Kurucu Ortak

22 yıllık sektörel tecrübesini Magga Mobilya’nın gelecek planları doğrultusunda kullanıyor.
MUSA AKGÜL

Kurucu Ortak

Uluslararası alanda diplomatik kuruluşlara danışmanlık yaparken aynı zamanda MAGGA’nın uluslararası ağını yönetiyor.
MURAT HASEKİLER

Kurucu Ortak

12 yıllık sektörel tecrübesi ile Magga Mobilya’ya değer katmaya devam ediyor.
GÖKHAN BİLİCİ

Kurucu Ortak

Kurumsal firmalardaki 15 yıllık yöneticilik tecrübesinden sonra hayallerinin peşinden giderek Magga Mobilya kurucu ortaklarından biri oldu.

HİKAYEMİZ

Bugünün heyecanı ile atılan ilk adım 30 yıl öncesine götürüyor bizi. Bugün mimarlarımızın tasarladığı yaşam alanları ise geleceğe gönderiyor. Biz zaman içinde yolculuk yapan ama köklerini sağlamlaştıran bir yapıyız. Değişiyor ve gelişiyoruz. Modaya yön vermiyoruz büyük laflar etmeyelim ama müşterilerimizin bizi önerdiğini biliyoruz.

Nasıl mı? Merhaba Hoş Geldiniz : )

Düşlediğiniz evde atacağınız kahkahalara ortak olmak, canlandırmak istediğiniz bahçenizin fotoğraflarında yer almak, yenilemek istediğiniz mobilyaları unutturmak ya da iş yerlerinizdeki konforu arttırmak…

Biz rahatız. Özgürlüğümüze düşkün, konforumuzun değerini bilen ve kendine iyi bakan eğlenceli ve bilgili insanlarız. Bu duyguların ürünlerimize yansıdığına inanır ve yüksek kalite sunarız.

Bizimle; göstereceğiniz bir resim gerçeğiniz, düşlediğiniz bir hayal keyfiniz, gerçekleşmesini istediğiniz öneriniz ise sizin de katkınızın olacağı bir eseriniz olabilir.

Kısacası Magga ile hayat biraz daha keyifli olabilir.

İZMİR / KISIKKÖY

BİZİ TERCİH EDEN MÜŞTERİLERİMİZ NE DEDİ?

2. villamız için Magga'nın mağazasını gezerken firma sahiplerinden Gökhan Bey'in bize olan ilgisi ve yönlendirmesi bizi mutlu etti. Bu sebeple daha ayrıntılı bir baktık olaya. Daha sonra bizzat Gökhan Bey'in villamıza gelip ölçü alması ile başlayan süreç herhangi bir sorun yaşanmadan devam edip bitti. Evimiz çok güzel oldu. Her şey anlatıldığı gibi ve düşündüğümüz şekilde gerçekleşti. Çok teşekkür ederiz.
Nilay CANİK
Marmaris
Birçok mobilya mağazası gezdik. Magga Mobilya'nın genç mimarlarının yetenekleri ve tasarımcı Mustafa Bey'in tecrübesi ve iletişimi karar vermemizde etkili oldu. Ölçülerimiz alındı ve üretim aşamasına geçildi. Heyecanla bekliyoruz. Teşekkür ederiz.
Melisa Hanım
Kuşadası

Hayallerimiz

Kişiye özel mobilya tasarımlarımız ile daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz. Mobilyanın sadece eşya olarak görülmediği, yaşamlarımızı sergileyen ve kayıt altına alan bir değer olduğu günleri tekrar görmek istiyoruz.

Yeni atılımlarımızı çok yakında sizinle paylaşıyor olacağız.