atölyeMAGGA

Ustalarımız

1940 yılında Sivas’ın Divriği ilçesinde Ali Rıza dedemizin ahşap oymacılığına adım atması ile başlayan hikayemiz, abimiz Aykut Bilici önderliğinde büyüyerek devam etmektedir.

Dedemizin el oyması cami kapısı halen Asmalı Camii’nde görülebilirken bu düsturu devam ettiren ustalarımızın eserleri ise ömürlük bir hatıra defteri gibidir.

Atölyemizde zanaatlarını icra eden ustalarımız, el emeğinin kıymetini ve değerini yaşatarak Magga’ya değer katmaya devam etmektedir.

Atölyemiz

İzmir Kısıkköy’de bulunan mağazamızda ustalarımızı el emeği olan mobilyaları görebilirsiniz.

Kişiye özel mobilya tasarımı hizmeti sunan Magga, ustalarının maharetine, mimarlarının bakış açısına ve ortaklarının aile kültürüne güvenir.

Güven esastır.

Güven duygusunu yaşayan yetenekler, kendilerini daha rahat ifade ederler. Bu durum ürünlere, bu enerji ise müşterilere kadar yansır.

Magga Ailesi’nde mesleğimize olan keyif bize güzel anılar yaşatır.

Biz bazı klişeleri severiz ve bu klişelerden biri olan “Çay içmeye bekleriz.” : )

Tasarımcılarımız

Teknoloji ile geçmiş ve geleceği bir araya getiren mimarlarımız, müşterilerimizin istek ve ihtiyaçlarına en uygun çizgiyi yaratırlar.Yeteneklerine malzeme bilgisi, zaman ve maliyet unsurlarını ekler, hayallerinden vazgeçmezler.Geleceğe atmış oldukları imza, zamansız tasarımlar olarak atölyemizdeki ustalarımızın el emeği ile birleşir.Tasarımcılarımız ile tanışmak ister misiniz?

Hayallerimiz

Kişiye özel mobilya tasarımlarımız ile daha çok kişiye ulaşmak istiyoruz. Mobilyanın sadece eşya olarak görülmediği, yaşamlarımızı sergileyen ve kayıt altına alan bir değer olduğu günleri tekrar görmek istiyoruz.

Yeni atılımlarımızı çok yakında sizinle paylaşıyor olacağız.